Výhody pro absolventy

b3lineicon|b3icon-open-sign||Open Sign

Zpřístupnění univerzitních akcí

Naše univerzita pořádá každý rok společně s partnery spoustu zajímavých akcí – jako třeba Setkání absolventů, Noc vědců, Fuckup Night nebo Festup. Přijďte na ně také – pro absolventy máme dveře otevřené!

b3lineicon|b3icon-house||House

Levnější ubytování v Ústí nad Labem

Vracíte se rádi na místo činu? Oživte své vzpomínky a vraťte se do Ústí jako student! Autentický prožitek umocní naše zvýhodněná nabídka ubytování na studentských kolejích.

b3lineicon|b3icon-board-char||Board Char

Zvýhodněný pronájem prostor

Sháníte prostory pro workshop, školení, nebo třeba i velkolepou konferenci? Pak sáhněte o těch, které znáte z přednášek do posledního detailu.

b3lineicon|b3icon-tag||Tag

Slevy u našich partnerů

Studentské slevy byly fajn, že? Díky Klubu absolventů s diplomem nekončí. Registrujte se a užívejte si levnějšího občerstvení, ostříhání, fitness center a spousty dalšího.

b3lineicon|b3icon-computer-click||Computer Click

Prezentujte svoji firmu

Dostali jste se do firmy, která má studentům či absolventům co nabídnout? Ať už své služby, nebo třeba stáž či zajímavou pracovní nabídku – rádi vám dáme prostor!

b3lineicon|b3icon-bike||Bike

Zvýhodněný pronájem sportovišť

Podepsalo se na vás vysedávání na přednáškách a chtělo by to trochu pohybu? Umíme si to představit – a proto jsme pro naše absolventy zařídili levnější vstup na naše sportoviště!

Chcete se dostat ke všem výhodám?

b3lineicon|b3icon-phone-book||Phone Book

Michaela Hnidová

michaela.hnidova@ujep.cz

b3lineicon|b3icon-computer-click||Computer Click

Odkazy, které se mohou hodit

Univerzitní web: www.ujep.cz

Na tvorbě tohoto webu se podíleli absolventi UJEP - Tereza Váňová (FSE) a Jáchym Moravec (FUD).