Klub absolventů ujep.

protože diplomem to končit nemusí.

Chceme vědět, jak se vám po absolvování studia u nás daří. Zajímá nás, jestli se věnujete oboru nebo se vydáváte jiným směrem. Jestli zůstáváte v regionu nebo jste zahnízdili jinde. Rádi se dozvíme o vašich úspěších a budeme na vás pyšní. Pojďme zůstat v kontaktu!

Registrujte se!

absolventů

ujep.

Protože diplomem to končit nemusí.

Co z toho můžete mít vy?

Širokou síť kontaktů, intelektuální, ale i materiální zázemí moderní vzdělávací instituce. Setkání, příležitosti a nevysychající zdroj inspirace pro svou práci. A pocit, že jste už navždycky součástí dobrodružného příběhu univerzity severu, která spoluutváří budoucnost tohohle regionu.

Vstupy na vybrané akce zdarma

b3lineicon|b3icon-badge-free||Badge Free

Levnější ubytování v Ústí nad Labem

b3lineicon|b3icon-house||House

Zvýhodněný pronájem prostor

b3lineicon|b3icon-board-char||Board Char

Slevy u našich partnerů

b3lineicon|b3icon-badge-sale||Badge Sale

Kdo má ujep úspěšně za sebou?

MgA. Anna Marešová, Ph.D.

Absolventka fakulty umění a designu s neotřelými nápady a nekompromisním přístupem ke kvalitě a smyslu toho, co vytváří. Úspěšná designérka a nositelka mnoha ocenění.

Ing. Lukáš Eršil

Absolvent FSE UJEP, analytik TA ČR. Nezapomenutelná, výrazná osobnost (nejen) své fakulty. Během studia se aktivně zapojoval do různých iniciativ a pomáhal budovat instituce, které dnešním studentům značně usnadňují a zpříjemňují život.

Mgr. Iryna Hren

Interní doktorandka v Ústavu technologií a materiálů FSI UJEP se specializací na průmyslové využití nanotechnologií a zlepšování vlastností slitin. Kromě samotné výzkumné práce zvládá ještě hojně publikovat a věnovat se i problematice transferu technologií.

Fotogalerie

Stáhněte si na památku fotky z promoce. Jsou jiné než ty klasické. Trochu jako z rodinného alba. Proč? Protože kdo u nás vystudoval, patří do rodiny, do klubu. Do Klubu absolventů Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem.

« 2 z 3 »
b3lineicon|b3icon-phone-book||Phone Book

Michaela Hnidová

michaela.hnidova@ujep.cz

b3lineicon|b3icon-computer-click||Computer Click

Odkazy, které se mohou hodit

Univerzitní web: www.ujep.cz

Na tvorbě tohoto webu se podíleli absolventi UJEP - Tereza Váňová (FSE) a Jáchym Moravec (FUD).